GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas med lock 12122520

nr 1212 2520

Golvvas med lock

Kina, 1800-tal. Höjd: 62

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 20:26:08